Dla pracodawców

Praca tymczasowa to usługa polegająca na zatrudnieniu potrzebnych pracowników w okresie (nawet bardzo krótkim), w którym Państwa firma ich potrzebuje. Usługa ta upraszcza oraz racjonalizuje proces zatrudnienia w Państwa przedsiębiorstwie.

Nasza oferta pracy tymczasowej gwarantuje natychmiastowe dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb Państwa firmy. Usługa ta pozwala również skutecznie dostosować potrzeby Państwa do pracowników w okresie sezonowych wzrostów sprzedaży, zaplanowanych urlopów wypoczynkowych. Pozwala też dostosować zapotrzebowanie na pracowników w zmiennych cyklach produkcyjnych.

 

Leasing pracowniczy

W ramach usługi leasing pracowniczy oferujemy rekrutacje i sprowadzenie pracowników do Polski, a także przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki pracodawcy. Opcja ta idealnie sprawdza się w przedsiębiorstwach chcących pozyskać pracowników sezonowych tymczasowych, bądź na okres próbny. System ten eliminuje potrzebę zatrudnienia obsługi kadrowo-płacowej. Wszystkie formalności dotyczące zatrudnienia wybranego przez Państwa kandydata, stanowią nasz obowiązek. Niewątpliwie kwestia minimalizacji kosztów, jest argumentem przemawiającym za zatrudnieniem fachowca, w oparciu o leasing pracowniczy.

Wykup pracowniczy

Jesteś zadowolony z zaproponowanego przez nas kandydata? Rzetelnie i systematycznie wykonuje powierzone mu zadania? Jeżeli chcesz możesz wykupić pracownika, przejmując przy tym wszystkie obowiązki wynikające ze stosunku pracy. Wykup pracowniczy pozwala Ci wypróbować kandydata, przed zatrudnieniem go na stałe. Dzięki temu sposobowi ograniczasz koszty związane z procesem rekrutacji, oraz eliminujesz ryzyko, zatrudnienia niewłaściwego kandydata.

 

  Co nas wyróżnia?

  Profesjonalizm

  Wszechstronne konsultacje. 
  Szybka i sprawna obsługa klienta.

  Rzetelność

  Jesteśmy agencją wpisaną do rejestru agencji prowadzonych przez Dolnośląski Wojewódzki Urzad Pracy. W naszej firmie pracują cudzoziemcy, którzy dzięki naszej Agencji funkcjonują w Polsce na pobyt stały i dzięki temu mają ustabilizowaną sytuację pracy.
  Jesteśmy żywym przykładem dbałości o cudzoziemców.

  Skuteczność

  Adekwatnie odpowiadamy na  wszystkie zapotrzebowania klientów, skracając cenny czas klienta, zachowując przy tym wysokie standardy jakości obsługi. Klient może w szybkim czasie odczuć korzyść ze współpracy z nami.